Jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać dla żony, dla męża albo dla pary?

Rocznica ślubu to wydarzenie wyjątkowe i warte tego, żeby w specjalny sposób je uczcić. Partnerzy bardzo często decydują się wręczyć sobie nawzajem okolicznościowy upominek. Także osoby z najbliższego otoczenia pragną w tym szczególnym czasie zaskoczyć zakochanych specjalnie przygotowaną niespodzianką. Zastanawiasz się, jaki prezent na rocznicę ślubu warto wybrać? Poniżej znajdziesz najpiękniejsze propozycje dla żony, dla męża i dla pary. Pozwól się zainspirować. 

Prezent na rocznicę ślubu - dlaczego warto wręczyć go drugiej połówce?

Prezent na rocznicę ślubu to coś, o czym małżonkowie najczęściej… zapominają. Tymczasem warto poświęcić czas i obdarować drugą połówkę miłym upominkiem. Dlaczego mały gest ma duże znaczenie? Przede wszystkim wręczanie prezentów (również symbolicznych), jest idealnym sposobem na podkreślenie swoich uczuć względem osoby obdarowywanej. Takie potwierdzenie łączącej Was więzi jest ważne, nie tylko w wieloletnich związkach. Nie warto z tego rezygnować. 

Prezent na rocznicę ślubu - dlaczego warto obdarować bliską parę?

Prezent z okazji rocznicy ślubu mogą wręczyć sobie nawzajem nie tylko małżonkowie. To gest, który powinni wykonać względem nich najbliższe im osoby. Dlaczego warto obdarować bliską parę? W ten sposób możesz włączyć się w celebrację miłości, ale nie tylko. Wspólne świętowanie ma także inne zalety, m.in. na nowo łączy małżonków, zwraca uwagę na ważność relacji i daje siłę na kolejne lata wspólnego życia. Dodatkowo, wybierając upominek, który nawiązuje do zainteresowań obojga małżonków, dajesz im coś więcej, niż przedmiot. To okazja do wspólnego spędzenia czasu. 

Jaki prezent na rocznicę ślubu to dobry wybór?

Rocznica ślubu to okazja, żeby drugiej połówce lub bliskiej parze wręczyć serdeczny upominek. Nie wiesz, jaki prezent na rocznicę ślubu to dobry wybór? Chociaż wiele osób przekonuje, że małżonkom (bez względu na staż) warto podarować voucher pozwalający na wspólne spędzenie czasu, my jesteśmy zdania, że taki pomysł może być nietrafiony. Przeszkodą, a w konsekwencji powodem do wzajemnych pretensji mogą być obowiązki zawodowe, uniemożliwiające jego realizację. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest obdarowanie bliskiej pary ciekawymi gadżetami. Jeśli będą praktyczne i funkcjonalne, będą mogły towarzyszyć im na co dzień. 

Jaki prezent na rocznicę ślubu będzie dobrym wyborem dla drugiej połówki? Najlepiej, osobisty i możliwie spersonalizowany. Przedmiot, który wybierzesz, może także nieść ze sobą ładunek emocjonalny. 

Prezent na rocznicę ślubu dla żony 

Niezawodnym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu dla żony jest biżuteria. Jeśli Twoja druga połówka lubi takie dodatki, warto byś poszukał oryginalnego rozwiązania. Przykładem może być nowoczesny smartwatch damski o bardzo eleganckim designie albo klasyczny ekskluzywny zegarek. Niektórzy na rocznicę ślubu wybierają wysokiej jakości portfele damskie, w całości wykonane ze skóry naturalnej. 

Prezent na rocznicę ślubu dla męża 

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla męża będzie najlepszy? Odpowiedź jest krótka i bardzo konkretna: praktyczny. Panowie cenią sobie gadżety, które wykazują dużą funkcjonalność i mogą im towarzyszyć na co dzień. Kierując się tą wskazówką, możesz sięgnąć po smartwatch męski, umożliwiający m.in. stałą kontrolę aktywności, solidny klasyczny zegarek, a w przypadku miłośników dobrego stylu - bransoletę lub łańcuch męski na szyję. 

Prezent na rocznicę ślubu dla pary

Wybór prezentu na rocznicę ślubu dla pary często jest bardzo kłopotliwy. Małżonkom nie wypada wręczyć dwóch osobnych upominków. Kierując się zainteresowaniami lub stylem życia bliskiej Ci pary, problem można łatwo rozwiązać:

- w przypadku osób aktywnych fizycznie fantastycznym wyborem będą… smartwatche. Eleganckie i bardzo funkcjonalne zegarki świetnie sprawdzą się jako gadżet umożliwiający kontrolę codziennej aktywności, ale nie tylko. To także niezastąpiony sposób na monitorowanie stanu zdrowia i jakości snu;

-  miłośników podróży, miejskiej dżungli albo spędzania czasu poza domem zachwycą pojemne, funkcjonalne i modne portfele. Modele ze skóry naturalnej będą pięknie prezentowały się w pudełku i fantastycznie sprawdzą się na co dzień;

- małżonkowie, którzy cenią sobie dobry styl i prezenty z duszą, z całą pewnością docenią piękną i oryginalną biżuterię. Bransoletki magnetyczne i zdrowotne, unikalne połączenie stali szlachetnej i skóry i inne, ciekawe propozycje, to wybór, który nigdy nie zawiedzie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl