Prezent na dzień kobiet

Prezent na Dzień Kobiet - jak wybrać dobrze?

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest niemal na całym świecie 8 marca. Tradycja jego świętowania ma ponad 100 lat. Po raz pierwszy obchodzono go w Stanach Zjednoczonych pod koniec lutego 1909 roku. Rok później ustalono, że Dzień Kobiet będzie przypadać na 8 marca i tak jest do dzisiaj. W niektórych krajach jest to święto oficjalne, państwowe. W Polsce tak nie jest, ale i tak obchodzi się go w szczególny sposób, wręczając kobietom prezenty. 

Ciekawe pomysły na prezent na Dzień Kobiet

8 marca kobietom wręczane są tradycyjnie drobne, raczej symboliczne upominki. Jednak wcale nie trzeba ograniczać się do klasycznych kwiatów i czekoladek - to zresztą wiele kobiet już znudziło. Warto sięgnąć po przedmioty bardziej oryginalne i naprawdę wyjątkowe. Zgromadziliśmy je właśnie w tej kategorii. Do wyboru są m.in. skórzane portfele, damskie smartwatche, magnetyczne bransoletki czy klasyczne zegarki na pasku.

Prezent na Dzień Kobiet dla nauczycielki - co kupić?

Prezenty z okazji Dnia Kobiet wręcza się nie tylko żonom, matkom czy dziewczynom, ale i nauczycielkom czy współpracowniczkom. Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie zbiórki i kupno jednego większego i bardziej praktycznego upominku. Kwiaty bowiem szybko więdną, a czekoladki znikają w mgnieniu oka. Okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać majątku, aby znaleźć coś naprawdę ciekawego. 

Czy skórzany portfel to dobry prezent na Dzień Kobiet?

Galanteria skórzana to zawsze doskonały pomysł na prezent, tak samo jest w przypadku Dnia Kobiet. W końcu trzeba gdzieś przechowywać gotówkę czy karty kredytowe. Trudno o lepsze miejsce niż wykonany z wysokiej jakości skórzany portfel. Do wyboru są modele różnej wielkości - warto więc wziąć pod uwagę preferencje obdarowywanej kobiety. Panie zazwyczaj przepadają za portfelami w kolorze czerwonym, ale równie dobrze postawić można na model czarny lub brązowy. 

Modny zegarek na Dzień Kobiet - to jest to!

Dzisiaj każdy nosi przy sobie telefon komórkowy. Sprawdzenie aktualnej godziny nie jest więc zbyt dużym problemem. Jednak nie oznacza to, że zegarki wyszły z mody. Po prostu często pełnią funkcję bardziej biżuteryjną niż praktyczną. Stanowią także doskonały pomysł na prezent na Dzień Kobiet. Zresztą wybór w tym zakresie jest bardzo szeroki. W przypadku tradycjonalistek najlepszym wyborem jest klasyczny zegarek na pasku. Z kolei miłośniczki nowinek technologicznych ucieszą się na pewno z nowoczesnego smartwatcha. 

Bransoletka magnetyczna dla miłośniczek biżuterii

Nie da się ukryć, że kobiety zazwyczaj kochają biżuterię. Dlatego dla wielu mężczyzn jest to najbardziej naturalny pomysł na prezent na Dzień Kobiet. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednak nieco pokombinować i kupić np. biżuterię magnetyczną. Co to takiego? Biżuteria tego rodzaju jest nie tylko efektowna wizualnie, ale i wyjątkowa ze względu na swoje właściwości. Sprawia, że człowiek, który ją nosi, czuje się o wiele lepiej fizycznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl