Prezent na dzień nauczyciela

Prezent na Dzień Nauczyciela - co wybrać?

Uczniowie od samego początku roku szkolnego czekają na dni wolne od zajęć. Pierwszym jest Dzień Nauczyciela, który wypada 14 października. Tego dnia nie odbywają się lekcje, a uczniowie starają się dla swoich wychowawców przygotować coś naprawdę wyjątkowego. Odbywają się akademie i apele, a przy okazji wręczane są różnego rodzaju upominki. Co można podarować nauczycielowi obok kwiatów i czekoladek? Możliwości jest całkiem sporo. 

Ciekawy pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela - pojemna teczka ze skóry

Nauczyciel każdego dnia nosi ze sobą wiele dokumentów - pomocy dydaktycznych, testów sprawdzających wiedzę czy wypracowań. Musi mieć miejsce do ich przechowywania. Dlatego doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Nauczyciela jest skórzana teczka - aktówka. Pomieści ona z pewnością wszystkie pomoce naukowe, a przy tym posłuży przez wiele lat. Ze skórzaną teczką każdy nauczyciel prezentuje się profesjonalnie. 

Prezent na Dzień Nauczyciela dla mężczyzny - skórzany portfel

Prezenty na Dzień Nauczyciela wcale nie muszą ograniczać się do bombonierek i kwiatów. Warto postawić na coś bardziej praktycznego. Strzałem w dziesiątkę jest skórzany portfel. To doskonały upominek nie tylko dla mężczyzn, ale i kobiet. Do wyboru jest bowiem wiele różnych modeli różniących się między sobą wielkością czy kolorystyką. Zdecydować się można na klasyczny portfel sporych rozmiarów lub niewielką bilonówkę. 

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela dla pana wybrać?

Prezent na Dzień Nauczyciela jest wyrazem wdzięczności oraz uznania wobec danej osoby. Świetnym pomysłem jest więc w tym przypadku wysokiej jakości zegarek - klasyczny lub nowoczesny smartwatch. To prezent elegancki, praktyczny i naprawdę ponadczasowy. To dobry wybór, gdy do końca nie zna się gustu danej osoby. Nie ma chyba nauczyciela, który nie doceni takiego upominku. Na pewno poczuje się on doceniony i naprawdę lubiany. 

Skórzana saszetka - prezent funkcjonalny i praktyczny

Galanteria skórzana to jeden z najlepszych pomysłów na prezent na Dzień Nauczyciela. Wcale nie trzeba w tym przypadku ograniczać się do portfeli czy aktówek. Ciekawą propozycją są wykonane ze skóry saszetki. To zresztą ciekawa alternatywa dla teczek i torebek. W saszetce zmieszczą się podstawowe przedmioty, które trzeba mieć zawsze przy sobie - telefon, karty kredytowe czy klucze. Jednocześnie jest to dodatek bardzo elegancki, który świetnie komponuje się z wieloma stylizacjami.

Czy prezent na Dzień Nauczyciela musi być drogi?

Wybierając prezent na Dzień Nauczyciela, warto zastanowić się, co może się mu spodobać. Trzeba wziąć pod uwagę styl jego ubierania czy ulubione kolory. W przypadku upominków wręczanych indywidualnie lepiej postawić na coś symbolicznego, aby nie być posądzonym o łapówkarstwo. Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie klasowej zbiórki i kupno jednego - większego, droższego i bardziej praktycznego prezentu. Mając do dyspozycji większą sumę pieniędzy, można kupić np. skórzaną teczkę czy zegarek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl